19 styczeń 2023

Lubińscy kryminalni odzyskali 3 pojazdy pochodzące z przestępstwa

Policjanci lubińskiej komendy specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości samochodowej odzyskali trzy utracone samochody marki Audi, Mercedes i Fiat. Jeden z nich został skradziony na terenie Czech, natomiast 2 pozostałe w Lubinie i we Wrocławiu. Po przeprowadzeniu ich oględzin auta zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu i wkrótce zostaną przekazane osobom upoważnionym do ich odbioru.

Policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej, w wyniku pracy operacyjnej, dobrej współpracy z innymi służbami i rozpoznaniu w terenie, odzyskali trzy skradzione samochody. Jak ustalili funkcjonariusze, Fiat Ducato o wartości około 30 tysięcy złotych, został skradziony na terenie Czech. Sprawca porzucił auto w lesie. Kolejny samochód, tym razem marki Mercedes, przestępcy skradli we Wrocławiu. Pojazd marki Audi został skradziony w Lubinie.

Po ujawnieniu pojazdów będących w zainteresowaniu funkcjonariuszy zostały przeprowadzone oględziny, a następnie zabezpieczone na policyjnym parkingu. Wkrótce wrócą do właścicieli.