Rekrutacja do przedszkola na Stadionie Wrocław

Już od początku stycznia 2020 roku mieszkańcy Wrocławia będą mogli korzystać z nowego publicznego przedszkola, prowadzonego przez miasto, zlokalizowanego na Stadionie Wrocław. Wszyscy chętni będą mogli ubiegać się o miejsca.
REKLAMA
Elektroniczna rekrutacja do przedszkola na stadionie rozpocznie się 6 grudnia 2019 roku o godzinie 12:00.

W dniach 6-11 grudnia 2019 rodzice mogą złożyć elektroniczny wniosek na stronie internetowej rekrutacje.edu.wroclaw.pl. Następnie należy go wydrukować i dostarczyć do sekretariatu przedszkola wraz z niezbędnymi załącznikami potwierdzającymi zaznaczone kryteria. Lista dzieci zakwalifikowanych dostępna będzie dla rodziców 18 grudnia 2019 r. w przedszkolu, a 20 grudnia 2019 r. zostanie wywieszona ostateczna lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych.

Z uwagi na wielkość przedszkola, w przypadku braku możliwości zatrudnienia wszystkich nauczycieli dyrekcja przedszkola w okresie styczeń-marzec 2020 sukcesywnie będzie uruchamiać dodatkowe oddziały. Do nowo utworzonych oddziałów przyjmowani będą kandydaci, którzy znaleźli się na liście dzieci nieprzyjętych według liczby uzyskanych punktów. Uruchomienie nowych grup uzależnione będzie od procesu rekrutacji kadry dydaktycznej. Zasady oraz kryteria obowiązujące w rekrutacji do przedszkola rodzice znajdą na stronie rekrutacje.edu.wroclaw.pl oraz wroclaw.pl.

Trzeba podkreślić, że w elektronicznym naborze do przedszkola na stadionie mogą wziąć udział wszyscy - zarówno kandydaci, którzy obecnie uczęszczają do publicznych i niepublicznych przedszkoli, jak i Ci, którym nie udało się dostać do przedszkola w letniej rekrutacji.


Informacja o placówce:

Sale dydaktyczne zaprojektowano uwzględniając wykorzystanie nowych technologii. Wśród nich warto wymienić tablice oraz dywany interaktywne, a także nowoczesny sprzęt sportowy przeznaczony dla maluchów.

-Przedszkole nr 26 ma łączyć w sobie wizję wykorzystania nowoczesnej infrastruktury sportowej z ciekawym programem zajęć dla dzieci, które spełniałyby oczekiwania rodziców zamieszkujących prężnie rozwijające się miasto - mówi dyrektor przedszkola, Edyta Taracińska.

Przedszkole ma kształtować wśród dzieci zasady fair-play zarówno w życiu sportowym, jak i codziennym. Głównym pomysłem na funkcjonowanie przedszkola jest efektywne wykorzystywanie pobliskich terenów zielonych, na których usytuowany jest plac zabaw dla maluchów oraz samego stadionu wraz z jego przestronnymi salami, w których nauczać będzie doświadczona kadra dydaktyczna.

Dla przedszkolaków przewidziano między innymi zajęcia ogólnorozwojowe, treningi z elementami sztuk walki, zajęcia plastyczne oraz taneczne. Warto dodać, że przedszkole realizować będzie takie projekty jak: "Mali wspaniali", "Mali sportowcy" czy "Akademia Zdrowego Przedszkolaka".


Informacja dla nauczycieli w sprawie pracy:

Informacje w sprawie zatrudnienia dostępne są na stronie https://www.wroclaw.pl/oferty-pracy-nauczyciel

CV należy wysłać drogą mailową na adres: sekretariat.p026@wroclawskaedukacja.pl, lub złożyć osobiście w sekretariacie od godziny 8:00 do godziny 14:00 (wejście E1 BIURA. III piętro, pokój S28) tel. kontaktowy: 71 798 67 09, wew. 100, 110.
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Lubinie

kiedy
2020-01-25 17:00
miejsce
Nowa Hala Widowiskowo Sportowa...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-06 17:30
miejsce
Ave Cezar, Lubin, ul. Piłsudskiego 22
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-06 20:30
miejsce
Ave Cezar, Lubin, ul. Piłsudskiego 22
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-08 20:00
miejsce
Centrum Kultury Muza, Lubin, ul....
wstęp biletowany